Promocje:
  

Kilka słów o nas...

Nie chcieliśmy zamieszczać tu zwykłego tekstu o nas, takie znajdziesz na setkach innych stron internetowych. W kilku słowach chcemy natomiast przekonać Cie, że:

Kochamy to, co robimy!

W naszym studiu pracę traktujemy jak dobrą zabawę i… wyzwanie. Dobra zabawa rozpoczyna się od naszych pomysłów, wyzwanie – podczas konfrontacji z wymaganiami klienta ;-)

Potrafimy nie tylko skutecznie współpracować, ale również spierać się o najmniejsze detale. To sprawia, że nigdy nie nudzimy się tym, co robimy.

Zajmując się zarówno projektowaniem graficznym, jak i fotografią wiemy, jak ważne jest zaangażowanie i pasja. Każdy wykonany przez nas projekt to okazja nie tylko do zdobycia nowego doświadczenia, ale również umocnienia się w przekonaniu, że lubimy to, co robimy.

Wysoka jakość oferowanych przez nas rozwiązań to wynik wielogodzinnych rozmów i chęć znalezienia kompromisu pomiędzy funkcjonalnością a ponadprzeciętną estetyką.

Efekt naszej pracy jest naszą najlepszą wizytówką.

Zdjęcia sklepu


Sklep
Sklep
Sklep

Internet

Nie wykorzystujesz marketingowego potencjału internetu? Chcesz stworzyć stronę internetową lub zlecić jej pozycjonowanie?

 

Koniecznie czytaj dalej…

Fotografia

Potrzebujesz profesjonalnych zdjęć? Interesuje Cię fotografia reklamowa, portretowa, a może panoramy lub wirtualne spacery?

 

Koniecznie czytaj dalej...

Grafika & druk

Chciałbyś mieć niebanalne logo? Chcesz zlecić przygotowanie ulotki od projektu aż pod druk?

 

Koniecznie czytaj dalej…


Sklep & serwis

Szukasz sprawdzonego sklepu komputerowego w Giżycku?  Chcesz skorzystać z usług serwisowych?

 

Koniecznie czytaj dalej…