Promocje:
  

Cennik

Szanowni Państwo, ceny usług internetowych nie są stałe. Zależą bowiem od rodzaju i zakresu prac wymaganych do zaprojektowania i stworzenia strony jak i innych usług dostępnych w naszej ofercie. Po zapoznaniu się z Państwa potrzebami, zaproponujemy najkorzystniejsze rozwiązania, zaangażujemy wyspecjalizowanych ludzi oraz przedstawimy korzystną ofertę cenową.

Zapraszamy do kontaktu...

Pozycjonowanie

Zostaw konkurencję… daleko w tyle

Dwie ważne informacje na początek:

 • 95% internautów poszukując informacji o firmach lub produktach korzysta z wyszukiwarki Google...
 • Ponad 50% z nich swoje poszukiwania kończy na pierwszej stronie wyników...

 

Co z tego wynika?

Jeśli chcesz być zauważony przez Twoich potencjalnych klientów, musisz zadbać o odpowiednią pozycję swojej strony internetowej w wyszukiwarkach. W awt.pl design studio współpracujemy z wyselekcjonowaną grupą firm pozycjonerskich. Dzięki ich pracy tysiące słów kluczowych znajduje się na czołowych miejscach w Google, co stanowi najlepszą wizytówkę ich kompetencji.

W naszej ofercie pozycjonowania znajdziesz:

 • szczegółową analizę Twojej obecnej strony, a w przypadku tworzenia strony przez nas idealne dostosowanie jej do wymogów pozycjonowania,
 • odpowiedni dobór słów kluczowych,
 • pozycjonowanie w oparciu o sprawdzone metody i najnowsze trendy SEO,
 • opracowanie najlepszego dla Ciebie schematu rozliczenia (abonament lub rozliczenie za wyniki).


Skontaktuj się z nami już teraz, wytłumaczymy Ci wszystkie tajniki pozycjonowania i opracujemy najlepszą formę współpracy.

Hosting

Twoja strona na pewnych serwerach

Serwer to miejsce, w którym „fizycznie” znajduje się Twoja strona internetowa oraz wszelkie dane z nią związane (grafika, teksty, oprogramowanie, system CMS, baza mailingowa etc). Nie możesz dopuścić, by te dane znajdowały się w niepewnym miejscu. Dlatego Twój serwer musi gwarantować:

 • bezpieczeństwo,
 • stabilność,
 • szybkie działanie.
 
W awt.pl design studio otrzymasz właśnie taki serwer.

 

Angielska stabilność

Posiadamy nowoczesne serwery w Wielkiej Brytanii, dzięki czemu możemy zapewnić Ci doskonałe połączenie ceny i jakości. Wszystko to wsparte jest naszym supportem technicznym.

 

Już teraz skontaktuj się z nami

Przygotujemy dla Ciebie atrakcyjną ofertę cenową dopasowaną idealnie do Twoich potrzeb. Odpowiemy także na wszelkie pytania oraz pomożemy umieścić stronę na serwerze.

 

Skontaktuj się z nami już teraz.

Domeny

Jak Cię piszą, tak Cię widzą

Domena, czyli adres strony internetowej, to kluczowy element powodzenia marketingowych działań w sieci. Jeśli domena będzie np. zbyt skomplikowana, Twoi klienci mogą jej nie zapamiętać lub źle ją wpisywać, a co za tym idzie zamiast na Twoją firmową stroną, trafiać na strony konkurencji. Aby tego uniknąć, Twoja domena powinna:

 • być łatwa do zapamiętania,
 • być dopasowana do charakteru działalności,
 • różnić się od domen konkurencji.

 

Pomożemy Ci znaleźć domenę spełniającą te 3 warunki

W awt.pl design studio pomożemy Ci znaleźć i zarejestrować atrakcyjną domenę. Dodatkowo musisz pamiętać, że domeny rejestrujemy na abonenta, a nie jak w niektórych przypadkach na sprzedającego.

 

Skontaktuj się z nami już teraz i zapewnij sobie odpowiednią domenę.

Strony internetowe

Użyteczne i przyjazne – takie są nasze strony

Od stworzenia pierwszej strony internetowej minęło 20 lat... W tym czasie w internecie zmieniło się praktycznie wszystko. Kiedyś sukcesem firmy było samo posiadanie strony www. Dzisiaj to minimum. Prawdziwe wyzwanie to zapewnienie sobie UŻYTECZNEJ i PRZYJAZNEJ strony, która sprawi, że klienci będą chcieli korzystać z usług i kupować produkty.

Takie właśnie są tworzone przez nas strony w technologii Joomla.

 

Dlaczego powinieneś zdecydować się na taką stronę?

Odpowiedź jest prosta. Połączenie technologii Joomla z dopasowaną do specyfiki konkretnej branży grafiką to podstawa nowoczesnej strony www.  Co więcej, zawsze tworzymy stronę internetową z myślą o celach, które ma spełniać – prezentować usługi, sprzedawać produkty, zbierać dane od klientów itd.

 

Potrzebujesz więcej konkretów?

 • Wykorzystując system Joomla, stworzymy każdy rodzaj strony: od prostej wizytówki po rozbudowany sklep lub portal społecznościowy.
 • Nasze strony posiadają CMS – system, dzięki któremu w bardzo prosty sposób możesz zarządzać znajdującymi się na niej tekstami i zdjęciami.
 • Idealnie dopasujemy projekt graficzny do Twojej branży i klienta docelowego.
 • Tworzymy strony przyjazne pozycjonowaniu, dzięki czemu łatwiej osiągają one czołowe pozycje w Google.
 • Współpracując z nami, w każdej chwili możesz liczyć na wsparcie techniczne.


Dowiedz się więcej…
Zadowoleni klienci to nasza najlepsza wizytówka. Zobacz nasze realizacje.
Nasze ceny to „kropka nad i” oferty. Sprawdź już teraz nasz cennik.
 

Internet

Nie wykorzystujesz marketingowego potencjału internetu? Chcesz stworzyć stronę internetową lub zlecić jej pozycjonowanie?

 

Koniecznie czytaj dalej…

Fotografia

Potrzebujesz profesjonalnych zdjęć? Interesuje Cię fotografia reklamowa, portretowa, a może panoramy lub wirtualne spacery?

 

Koniecznie czytaj dalej...

Grafika & druk

Chciałbyś mieć niebanalne logo? Chcesz zlecić przygotowanie ulotki od projektu aż pod druk?

 

Koniecznie czytaj dalej…


Sklep & serwis

Szukasz sprawdzonego sklepu komputerowego w Giżycku?  Chcesz skorzystać z usług serwisowych?

 

Koniecznie czytaj dalej…